Barion Pixel
  • -15%
Cabot, Meg: A MEDIÁTOR [5] Veszélyes háromszög Cabot, Meg: A MEDIÁTOR [5] Veszélyes háromszög

Meg Cabot:

A MEDIÁTOR [5] Veszélyes háromszög


Eredeti ár: 1 890 Ft
Online ár: 1 607 Ft
Adóval együtt

A nevem Susannah Simon, és mediátor vagyok, aki kapcsolatot teremt az élők és a halottak között.

Mennyiség

Utánvét elérhető az alábbi szállítási módoknál:

GLS Futár

A nevem Susannah Simon, és mediátor vagyok, aki kapcsolatot teremt az élők és a halottak között.

Emiatt azonban nem mindig élhetek úgy, mint egy normális tizenhat éves lány. Itt van például Jesse, ez a 19. századi szívtipró, aki többnyire az én szobámban tanyázik. De itt van ez a másik srác: aki annál elevenebb, és ugyanazzal az képességgel rendelkezik, mint én. Én Jesset akarom meghódítani, ez a másik pedig engem. Az a baj, hogy ő azt is tudja, hogyan szabadulhat meg a vetélytársától: ha végleg a másvilágra juttatja. Úgyhogy szerintem nyugodtan leszögezhetjük: üldözött vagyok. Azt viszont sose gondoltam volna, hogy nem egy halott lesz az üldözőm. Rohanok. Rohanás közben a köd mintha a lábamhoz tapadna. Kétoldalt egybemosódnak az ajtók. Tudom, hogy semmi értelme egyet is kinyitni: semmi sincs mögöttük, ami segítségemre lehetne. Ki kell jutnom innen, de nem tudok, mert a folyosó egyre hosszabb, s a vége belevész a sötétségbe, melyet alig enyhit a sűrű, fehér köd. Jesse rohan mellettem, és fogja a kezemet.

Ciceró

Adatlap

Sorozatok
Mediátor
Oldalszám
186
Kötés
Fűzött
Kiadási év
2006
ISBN
9789635395293
Fordította
Szabó Mária
Új

16 további termék ebben a kategóriában: